آگهی های ارتباطات

منظور از ارتباطات ، روابط و مکالماتیست که در راستای آن اطلاعاتی مابین اشخاص یا سامانه ها رد و بدل میشود. این سامانه ها میتوانند کامپیوتر، تلفن،فکس و..... باشند .

دراین میان تجارت الکترونیکی یکی از مهم ترین مباحث ارتباطات و فناوری اطلا عات بشمار میرود که کارشناسان و متخصصین حوزه ای برای توسعه و پیشرفت این ارتباطات تشکیل دادند .که در اختصار Ict یا فناوری اطلاعات و ارتباطات نامیده شد.

سرعت پیشرفت این تکنولوژی امروزه قابل قیاس با دیگر علوم و حوزه ها نیست.

از نمونه ابزارهای این تکنولوژی ها که جزء مهم ترین ابزار شخصی و کاربردی افراد محسوب میشود. تلفن همراه و گوشی های موبایل و داشتن یک خط سیم کارت است که افراد در تمامی سنین برای ارتباط هر چند ساده با اطرافیانشان مورد استفاده قرار میدهند.

در سایت حاضر که یکی از نمونه های تجارت های الکترونیکی است براحتی میتوان نه تنها اطلاعات و دانش بلکه ابزار و کالای مورد نظرتان را برای فروش به اشتراک بگذارید .و با معرفی خدمات ، برند و ...حوزه کاری خودتان را برای جذب مشتریان بیشتر نسبت به رقبا توسعه دهید.

روزانه هزاران مورد اَگهی فروش موبایل ،آگهی های ارتباطی دیگر اعم از فروش لوازم جانبی موبایل، فروش سیم کارت ، سانترال و تلفن در سایت 1اشاره ثبت می شود. شما نیز می توانید به راحتی و تنها با چند کلیک ساده نسبت به درج اَگهی رایگان در 1اشاره اقدام کنید.