آگهی های کار و استخدام

در شرایط رقابتی امروز شرکتهای بزرگ و کوچک به دنبال استخدام بهترین و با استعدادترین نیروهای کاری هستند. از طرفی دیگر افراد جویای کار نیز برای استخدام  در جستجوی شرکتهای موفق که از اعضای مسئولیت پذیر و با انگیزه تشکیل شده است می گردند. چرا که کارمندان با استعداد و بانگیزه خوب می دانند که شرکت موفق در ازای کار خوب حقوق خوب میدهد و به جای اینکه 10 کارمند نیمه وقت با حقوق پایین استخدام کند ، 5 کارمند، کاربلد، با انگیزه و دلسوز را با حقوقی بالاتر از رقیبان استخدام میکند. حقوق خوب  درازای کار خوب این احساس را به کارمند منتقل میکند که کار خوبش دیده شده و قدر دانسته میشود.

این سایت سعی میکند به عنوان محلی مناسب برای کارفرمایانی که به جهت جذب نیرو در صدد درج اَگهی استخدام رایگان اینترنتی هستند  و همچنین افراد جویای کارکه به دنبال اَگهی استخدام هستند، خدمات ارائه داده و اطلاع رسانی نماید.

 فقط به این نکته مهم توجه کنید  که، درج اَگهی استخدام در سایت نیازمندی 1اشاره رایگان است و مسئولیت اَن با اَگهی دهندگان میباشد. لذا به شما توصیه می کنیم در هنگام تماس و یا مراجعه حضوری، دقت و بررسیهای لازم را در مواردی همچون انطباق فعالیت اَگهی دهنده با موازین قانونی بعمل اَورید.  

هزاران اَگهی استخدامی در طول روز در نیازمندیهای 1اشاره ثبت می شود. اگر به دنبال استخدام نیروی کار و یا به دنبال فروش و بازاریابی هستید ، اَگهی استخدام خود را در برزگترین مرجع استخدامی کشور درج نمایید.