حقوق و شرایط آگهی در سایت 1اشاره

کاربر گرامی، وب سایت 1اشاره، جهت اطلاع رسانی خدمات، درج آگهی های تجاری و شخصی به صورت رایگان و ویژه، و معرفی کسب و کار، فعالیت ها و خدمات شما ایجاد شده است. در عین حال، نظر به قوانین وضع شده در حوزه تجارت الکترونیک، دسترسى و استفاده شما از سایت 1اشاره مشروط به رعایت شرایط و الزامات و قوانین عنوان شده، است. لذا خواهشمند است پیش از هر چیز، این قوانین و شرایط را به دقت مطالعه کرده و خود را ملزم به رعایت آنها بدانید. بدیهی است در هر مرحله از کار، چنانچه سوال یا ابهامی در خصوص این قوانین داشتید، می توانید با واحد پشتیبانی 1اشاره، در ارتباط باشید.

 

• اکانت و آگهی های تکراری در این سایت تایید نخواهند شد!
• از تایید هر گونه آگهی با عنوان و توضیحات تکراری و مشابه معذوریم.
• کاربرانی که با ایجاد حساب های کاربری مختلف، قصد درج آگهی های تکراری در سایت را دارند؛ حساب کاربری اَنها غیرفعال خواهد شد.
• تکرار یک آگهی در گروههای مشابه یا غیرمرتبط نه تنها موجب عدم تائید آگهی های شما می گردد، بلکه به فرض تایید آنها، طبق الگوریتم های جدید گوگل، محتوای تکراری مورد جریمه موتورهای جستجو قرار می گیرد و رتبه خود را در نتایج جستجو از دست می دهد.
نکته مهم: آگهی های قدیمی و منقضی شده خود را تمدید، ویرایش و بروز رسانی کنید، زیرا این آگهی ها نزد جستجوگر گوگل محبوبتر بوده و بازدید کننده بیشتری را جذب می کنند؛ لذا از حذف این نوع اَگهی ها و درج اَگهی جدید مشابه خودداری نمایید.


برخی از مهم ترین حقوق و شرایط این وب سایت، به شرح ذیل هستند:
1. کارشناسان یک اشاره، تلاش معقول خود را طی فرآیند تایید عنوان و محتوای آگهی های رایگان و ویژه، به کار می بندند؛ اما با این وجود، به هیچ وجه صحت آنها را تضمین یا ادعا نکرده و هیچگونه تعهد یا مسئولیتى، در قبال آگهی های درج شده توسط اشخاص و یا شرکت ها، بر عهده نمی گیرند.
2. استفاده، مرور و جستجوی شما در وب سایت 1eshareh.com با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى گیرد و این وب سایت، تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارد.
3. با توجه به ماهیت کار در حوزه تجارت الکترونیک، بدیهی است وب سایت 1اشاره، هیچ نوع رابطه حقیقی یا حقوقی، با اشخاص یا شرکت هایی که اقدام به درج آگهی های رایگان و ویژه می کنند، ندارد و هر شخص یا شرکتی، تنها «خود» مسئول تضمین صحت خدمات و کسب و کارش است.
4. وب سایت 1eshareh.com جهت نمایش آگهی ها (حال رایگان باشند یا ویژه)، قرارداد یا تعهدنامه ای با اشخاص یا شرکت های آگهی دهنده، منعقد نمی کند. در ضمن، با توجه به امکان ویرایش آگهی ها، مطالب مندرج در آنها، ممکن است چندین بار تغییر کند. در رابطه با این موضوع، خواهشمند است بند 1 حقوق و شرایط را همواره در نظر داشته باشید.
5. پیام ها یا مطالب ارسالی (شامل آگهی ها، تصاویر و...) غیر محرمانه و غیر قابل تملک تلقی می شود و این وب سایت، در استفاده از آنها به هر منظوری (باز تولید، مخابره، پخش و...) مختار است.
6. هرگونه پیام، عکس، آگهی (اعم از رایگان و ویژه) و یا حساب کاربری، در صورت تخطی از شرایط و قوانین وب سایت 1اشاره و قوانین جمهوری اسلامی ایران، بدون اخطار قبلی حذف خواهد شد و مسئولیت هرگونه خسارتی، بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
7. وب سایت 1eshareh.com در مورد اطلاعات هر سایت دیگرى که با این سایت مرتبط باشد، لینک داده باشد و یا لینک آن در سایت قرار بگیرد، مسئول نیست. این سایت ها توسط اشخاص و یا شرکت های دیگرى ایجاد شده اند و این وب سایت، به عنوان ناشر یا مروج مطالب مندرج در آنها عمل نمى کند.
8. شرایط و قوانین درج آگهی های رایگان و ویژه در وب سایت 1اشاره، ممکن است در گذر زمان، به روز شده و در آنها تجدید نظر شود. با عنایت به اینکه تمامی کاربران، به جهت یاری رساندن ما در ارائه خدمات بهتر، ملزم به رعایت این قوانین هستند، خواهشمند است هر چند وقت یکبار، قوانین سایت را مطالعه بفرمایید تا از تغییرات اعمال شده، مطلع باشید. بدیهی است در غیر این صورت، مسئولیت تبعات بعدی، با شخص شما خواهد بود.

9. پیش از خرید از طریق آگهی منتشر شده در سایت نیازمندی های 1اشاره از صحت آن مطلع شوید؛ چرا که درج آگهی در سایت ۱اشاره رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می باشد.

 

حقوق و شرایط درج اَگهی در سایت 1اشاره