آشنایی با بلیط های لحظه آخری چارتری

بلیط های چارتری لحظه آخری

در این بخش می خواهیم با بعضی اصطلاحات و قواعد حاکم بر خرید و فروش بلیط های هواپیما، آشنا شویم و مزایا و معایب بلیط های لحظه ی آخری چارتر را مورد بررسی قرار دهیم.

حتما تا کنون اصطلاح"بلیط های لحظه ی آخری چارتر" به گوشتان رسیده است و قیمت بسیار مناسب آن ها نظرتان را به خود جلب کرده است. واژه ی "چارتر" که در واقع به معنی "اجاره ی دربست" یک جا یا یه مکان می باشد، در ایران بیشتر برای بلیط های هواپیما، مورد استفاده قرار می گیرد. بلیط های چارتری، بلیط هایی هستند که توسط آژانس های مسافرتی و یا خدمات گردشگری و مراکز فروش بلیط، به صورت یکجا و در تعداد بالا خریداری می شوند و سپس برای فروش به مسافرین عرضه شده و با قیمت های مختلفی به فروش می رسند.

طبیعی است که وقتی این آژانس ها، بلیط های یک هواپیما را به صورت کلی خریداری می کنند، مبلغ بسیار کم تری نسبت به خرید تکی آن ها، به آژانس های هوایی می پردازند و به همین دلیل بلیط های چارتری را با قیمت بسیار کم تری به مسافرین عرضه می کنند.

اگر شما نیز می خواهید که با بلیط های ارزان هواپیما سفر کنید، بهتر است سر زدن به آژانس های هواپیمایی و پرس و جو از آن را کنار گذاشته و سایت های معتبر را دنبال کنید تا همواره از قیمت بلیط های لحظه ی آخری چارتر با خبر باشید.

 

مزایا و معایب بلیط های لحظه آخری

یکی از بزرگ ترین مزیت های بلیط های لحظه ی آخری چارتر، قیمت بسیار مناسب آن ها، به ویژه در روزها و ساعت های آخرِ قبل از پرواز است. قیمت بلیط های چارتری را آژانس های چارتر کننده که آن ها را به صورت کلی از شرکت های هواپیمایی خریداری کرده اند، تعیین می نمایند و این قیمت ها دیگر تحت کنترل و نظارت شرکت های هواپیمایی نیست.

این آژانس ها در ابتدا، بلیط ها را با قیمت های بالا و معمولی به مشتریان عرضه می کنند و هرچه به زمان پرواز نزدیک می شویم، قیمت بلیط ها، به طور چشمگیری کاهش می باید. چراکه خالی ماندن صندلی های خریداری شده از طرف آژانس، تنها خود آن آژانس را با ضرر و زیان مالی مواجه می کند. بنابراین اگر با نزدیک شدن به زمان پرواز، همچنان در هواپیما صندلی خالی باقی مانده باشد، آژانس ها قیمت بلیط ها را به شدت کاهش می دهند که تا حد امکان از ضرر جلوگیری کنند.

اما نکته ای که باید در خرید بلیط های هواپیمای لحظه ی آخری، به آن توجه ویژه کنیم، غیر قابل استرداد بودن این بلیط ها است. بنابراین به هنگام خرید آن ها، باید روز و ساعت و زمان پرواز را به به خوبی بررسی کنیم تا مبادا در انتخاب بلیط دچار مشکل شده و مجبور به تعویض یا تغییر روز و ساعت پرواز شویم، چرا که چنین کاری درباره ی بلیط های لحظه ی آخری چارتر، غیر ممکن می باشد.

نکته ی دیگر در خرید این نوع بلیط ها، وجود نداشتن هیچ گونه تخفیفی برای کودکان است و قیمت بلیط های چارتری در هرلحظه، برای بزرگسالان و کودکان، یکسان می باشد. البته از آن جایی که بلیط های چارتری بسیار ارزان تر از بلیط های معمولی هستند، عملا قیمت کل پرواز برای اعضای یک خانواده بسیار ارزان تر از حالت معمولی، تمام می شود.

 

 

چگونه بلیط هواپیمایی لحظه آخری پیدا کنیم؟

کافی است کمی صبر و حوصله به خرج دهید و شروع به گشت زدن در شبکه های اجتماعی و سایت های معتبر کنید. این کار ممکن است کمی زمان بر باشد و از صبر و حوصله ی شما خارج گردد. برای جلوگیری از هدر رفتن وقتتان درسایت های گمراه کننده و تلف شدن انرژی و زمانتان در تماس و مراجعه به آژانس های مختلف، کافی است یکی از سایت های معتبر را شناسایی کرده و همواره اخبار و آگهی های آن را دنبال کنید.

خوشبختانه سایت "1اشاره" یکی از بهترین گزینه ها، جهت پیدا کردن انواع  بلیط های ارزان هواپیما و تورهای لحظه ی آخری است. این سایت با خدماتی که تا کنون ارائه کرده، توانسته اعتماد افراد زیادی را به خود جلب کرده و به مرور زمان تبدیل به یکی از محبوب ترین مراجع، جهت پیدا کردن انواع بلیط ها چارتری و آفرهای ارزان قیمت و با کیفیت شود.

آژانس های گردشگری و خدمات فروش بلیط های لحظه ی آخری بسیاری، هر روزه در این سایت به درج آگهی و تبلیغات پرداخته و آفرهای خود را به گوش مشتریانشان می رسانند.

در واقع سایت "1اشاره" هم میزبان شما مشتریان عزیزبوده و هم میزبان کلیه ی آژانس های گردشگری و مراکز فروش بلیط های چارتری می باشد، تا هر دو گروه در بستری ایمن و قابل اعتماد به اهداف خود رسیده و به نتایج مطلوب دست یابند.

آگهی های مرتبط
تماس بگیرید
مراجعه به سایت