تجربه رانندگی با پژو 206 صندوقدار

تست و بررسی بررسی پژو 206 صندوق دار

پژو 206 صندوقدار خودرویی زیبا و محبوب است که نسبت به قیمت آن کیفیت خوبی دارد. این خودرو یک سری مزایا و معایب دارد که با بررسی آن ها به شما کمک می شود تا راحت تر برای خرید اقدام کنید و آشنایی بیشتری با آن داشته باشید.
پژو 206 صندوقدار و تجربه ی رانندگی با آن مانند پژو 206 هاچ بک است و در اکثر شرایط مشابه هستند. قدرت شتاب خوب و قابل قبولی را در کنار مصرف سوخت کم دارند. همچنین می توان گفت فضای داخل کابین نیز مناسب و استاندارد است و طراحی خوبی دارد.


ویژگی های مثبت پژو 206 صندوقدار

این خودرو دارای یک سری مزایا است که سبب شده تا خودروی محبوبی باشد.
- 206 صندوقدار نسبت به نمایشگرهای قدیمی وضعیت بهتری را در نمایشگر خود دارد و می تواند اطلاعاتی مانند تاریخ، دمای بیرون، وضعیت سیستم صوتی و مواردی از این قبیل را در اختیار راننده قرار دهد.
- رینگ های پژو 206 صندوقدار فولادی است. رینگ خودروهای این محدوده ی قیمتی معمولاً از جنس آلومینیومی است.
- آپشن هایی که در خودرو وجود دارد به شما امکان رانندگی طولانی مدت خوشایند را می دهد. امکاناتی مانند تهویه مناسب در خودرو، کیسه هوا برای سرنشینان جلو، فرمان هیدرولیک، پنجره ها و آینه بغل به صورت برقی که از قابلیت های کارا در این خودرو است سبب شده تا رانندگی دلپذیری را با آن تجربه کنید.
- صندوق عقب دارای حجم خوبی است و در رفت و آمدهای خانوادگی و مسافرت ها کارایی بالایی دارد. همچنین با قابلیت های تاشوندگی صندلی در قسمت عقب حجم آن بیشتر هم می شود.
- پژو 206 صندوقدار دارای سنسور دنده عقب است و در زمان دنده عقب رفتن و پارک دوبل راحت تر خواهید بود. می توان به این خودرو نمایشگر دنده عقب را هم اضافه کرد.
- 206 صندوقدار دارای سیستم صوتی است که می توان از طریق بلوتوث و با تلفن همراه به آن متصل شوید و از فایل هایی که در آن است استفاده کنید. سیستم های صوتی مقبولی که در این خودرو وجود دارد رانندگی را برای شما خوشایند می کند. در برخی از مدل ها مانند وی 8 می توان سیستم صوتی را از طریق کنترلر پشت غربیلک فرمان کنترل کرد و بدین صورت در زمان رانندگی حواس راننده پرت نمی شود.
- ترمز 206 صندوقدار را باید یک سیستم قابل قبول دانست زیر در هر 4 چرخ دارای ترمز از نوع دیسکی است.
- موتور پژو 206 صندوقدار شتاب و کشش و قدرت خوبی را ارائه می دهد و صدای موتور هم در دورهای پایین وارد فضای داخلی خودرو نمی شود ولی در دورهای بالا ممکن است صدای آن شنیده شود؛ که برخی ها معتقدند دلیل آن حذف نمد زیر کاپوت است.
- فرمان هیدرولیک نیز رانندگی با این ماشین را برای شما راحت تر می کند. ولی در ابتدای کار برخی از راننده ها از تعویض سخت دنده ها شکایت دارند.
- هندلینگ خوب از تجربه های خوشایند این خودرو است که در سیستم تعلیق عقب آن نسبت به نسخه های هاچ بک تغییراتی ایجاد شده است.

 

این مطلب را هم بخوانید: تجربه رانندگی با پژو 207i
 

تجربه رانندگی با خودرو پژو 206 صندوقدار


معایب پژو 206 صندوقدار 

برخی ویژگی های منفی نیز در این خودرو دیده می شود.
- لرزش دنده موقع تعویض آن در دنده های یک و دو از گلایه هایی است که راننده ها دارند.
- در زمانی که از سربالایی های تیز بالا می روید با وجود این که علی رغم قدرت و شتاب خوبی که این خودرو دارد ممکن است به مشکل برخورید و باید از مهارت های رانندگی خود بهره ببرید.
- فضای پا در بخش عقب خودرو ناکافی است و سرنشینان از آن ناراضی هستند مخصوصاً اگر سرنشینان جلو نیاز داشته باشند صندلی را عقب ببرند یا سرنشینان عقب زیاد باشند؛ اما برای خانواده های کم جمعیت و کودکان مناسب است
- لاستیک های پژو 206 صندوقدار متوسط است ولی می توانید آن را با لاستیک های باکیفیت عوض کنید تا کنترل فرمان و سیستم های ترمز آن بهتر عمل کند.

آگهی های مرتبط