درباره‌ بلیط لحظه آخری چارتر بیشتر بدانید

 بلیط هواپیما لحظه آخر چارتری 

بلیط لحظه آخری از کلمات پرطرفداری است که در تبلیغات اَژانسهای مسافرتی و سایتهای فروش اینترنتی بلیط هواپیما بسیار به چشم میخورد.

در بعضی از مواقع بلیط های لحظه آخری با چنان قیمت وسوسه کننده ای در این سایتها عرضه میشوند که ما را ترغیب میکند که در همان لحظه و با خرید بلیط لحظه آخری چمدانمان را بسته و راهی سفر شویم.

قطعا شما هم تا به حال در سایتهای فروش آنلاین بلیط هواپیما و یا از طریق پیامک های تبلیغاتی که توسط این وب سایتها و یا اَژانسهای مسافرتی برایتان ارسال شده است از قیمت و اَفرهای ارزان و ترغیب کننده بلیط لحظه اَخری مطلع شده اید. بطور مثال میتوان به بلیط لحظه اَخری تهران به کیش و یا بلیط لحظه اَخری تهران به مشهد با قیمت 100 هزارتومان اشاره کرد.

 

 بلیط لحظه آخری چیست؟

بلیط لحظه اَخری که به بلیط چارتر نیز معروف است به بلیط هایی گفته میشود که به علت نزدیک شدن به زمان پرواز و با توجه به اینکه اگر ظرفیت پرواز تکمیل نشده باشد، این بلیط با قیمتی به مراتب ارزان تر از قیمت اولیه اش به فروش میرسد.

 

این مطلب را هم بخوانید: اسرار خرید بلیط ارزان هواپیما
 

 

اَیا بلیط لحظه آخری از لحاظ اقتصادی مناسب است؟

دو نکته در خرید بلیط لحظه اَخری بسیار مشهود است. اولین نکته این است که تاریخ بلیط های لحظه اَخری بسیار به زمان پرواز نزدیک است و معمولا 24 ساعت قبل پرواز میباشد. و اما نکته دوم اینکه بلیط لحظه اَخری فقط در مسیرهای پرتقاضای داخلی و خارجی فروخته میشود. بطور مثال میتوان از بلیط لحظه اَخری مشهد و کیش در پروازهای داخلی و بلیط لحظه اَخری استانبول و نجف در پروازهای خارجی نام برد.

همانطور که در بالا اشاره شد بلیط های لحظه اَخری چارتر در مسیرهای پر مسافر بفروش میرسند و با توجه به اینکه اگر صندلی های هواپیما خالی از مسافر بماند باعث ضرر و زیان شرکتهای چارتر کننده میشود، لذا این شرکت ها بلیط چارتر را با قیمتی بسیار ارزان تر از بهای اولیه اش بفروش میرسانند که این کار هم باعث میشود تا مسافران بلیط را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنند و هم اینکه شرکت های چارتر کننده بلیط دچار ضرر و زیان نخواهند شد.

آگهی های مرتبط
تماس بگیرید
مراجعه به سایت