سئو با الگوریتم مرغ مگس خوار

نحوه کار الگوریتم مرغ مگس خوار
گوگل یک الگوریتم جستجوی جدید را معرفی کرد که با توجه به رفتار کاربران در گوگل نتایج جستجو را فراهم می کند. الگوریتم مرغ مگس خوار نام الگوریتم جستجوی جدیدی است که گوگل از آن استفاده می کند، که به گفته  گوگل نتایج بهتری در جستجو خواهد داشت.
 شاید تا به حال نام دو الگوریتم دیگر که الگوریتم پاندا و الگوریتم پنگوئن که برای سئو و بهینه سازی سایت بسیار مهم هستند را شنیده باشید. این دو، الگوریتم های ضد اسپم گوگل هستند، اما الگوریتم مرغ مگس خوار یک الگوریتم ضد اسپم گوگل نیست.. علت نامگذاری Hummingbird یا مرغ مگس خوار بعلت دقت و سرعت آن می باشد و جهت تمرکز روی معانی کلمات طراحی شده است.
نحوه کارالگوریتم مرغ مگس خوار، تطبیق بهتر معانی کلمات با نتایج جستجو می باشد و نتایج بهتری را بر اساس خواسته کاربر با توجه به معنی و مفهوم در نتایج جستجو به نمایش می گذارد.
مطابقت دادن نتایج جستجو ی سایت ها در گوگل
طبق گفته گوگل، این الگوریتم جستجو بسیار دقیق تر می باشد. Google Hummingbird قادر است نتایج جستجو را پالایش کرده و آنها را مطابق با موضوع جستجو ی کاربران نشان دهد. شما در یک نگاه نیازی به کلیک کردن روی نتایج متفاوت به امید اینکه ممکن است نتیجه جستجوی خود را در هر کدام از آنها پیدا کنید را ندارید.
مطابقت دادن نتایج جستجوی سایت ها در گوگل از توانایی های الگوریتم مرغ مگس خوار می باشد. مطابق با آنچه شما خواسته اید در نتایج جستجو خواهند آمد و پیدا کردن آن برایتان بسیار آسان می باشد.
گوگل قصد دارد توسط الگوریتم مرغ مگس خوار، نتایج بهتر و معتبری را به شما ارائه دهد. پیش بینی اینکه شما چه اطلاعاتی نیاز دارید، در نتایج جستجو به بهترین شکل نشان داده خواهد شد.
با ساده وموثر کردن این الگوریتم می توان جستجو های پیچیده را اصلاح کرد و نتایج بهتری را نشان داد. گوگل بر اساس معنی و مفهوم متن و عبارات و مترادف آنها، صفحات را ایندکس می کند.
با بهره گیری از مرغ مگس خوار، گوگل کاربران را به صفحات مناسب با مفهوم جستجوی کاربران انتقال می دهد. با این تفاسیر هر صفحه از وبسایت بایستی برای کاربر مناسب خود بهینه سازی شود، و در نتیجه مدت طولانی تری را در صفحات سایت گذرانده و این موجب بهبود فروش و افزایش درآمد نیز می شود.

آگهی های مرتبط
تماس بگیرید