قیمت آسمان مجازی چقدر است؟

قیمت آسمان مجازی

آسمان مجازی یک پروژه ی تزئینی است که بر روی سقف و مکان های بسته برای ایجاد حس باز بودن فضا و زیباسازی صورت می گیرد. هزینه ی این کار بسته به عوامل متعددی مانند ابعاد فضا، نورپردازی و ... می تواند بسیار متغیر باشد که اکثراً بسته به سلیقه ی مشتری است.


عواملی که بر قیمت آسمان مجازی تاثیر دارند

آسمان مجازی به پروژه هایی گفته می شود که بر روی سقف در فضای بسته انجام می شود و یک کار تزئینی است. این تزئینات با تلفیق دکوراسیون منزل با امکانات معمولی و قدیمی مانند نورگیرها در کنار نصب پوسترها و کاغذ دیواری ایجاد شده است. البته امروزه با وجود پوستر های مختلف دو بعدی و سه بعدی آسمان مجازی های مختلفی با تنوع زیاد ایجاد می شود.

 

این مطلب را هم بخوانید : قیمت نصب کاغذ دیواری چقدر است؟

 

قیمت آسمان مجازی چقدر است


آسمان مجازی چیست؟

آسمان مجازی صفحه ای از جنس پلکسی است که در آن نقش های مختلف گرافیکی چاپ شده و ابعادی مشخص دارد. این تصاویر با نورپردازی ال ای دی به فضاهای بسته جلوه ای خاص می دهد.
ناگفته نماند که آسمان مجازی جز کارهایی است که روی سقف صورت می گیرد و نورپردازی و آکوستیک کردن سقف و ایجاد سقف ال ای دی جز پروژه هایی است که روی سقف انجام می شود و بیشتری کاربرد را در مکان های بسته و بدون پنجره دارد. از جمله مواردی مانند ایستگاه مترو، مراکز خرید که در طبقات پایین و زیرزمین قرار می گیرند بهترین فضا برای ایجاد حس باز بودن فضا است.


آسمان مجازی در آشپزخانه

از آسمان مجازی در جاهایی مانند فضاهای اداری و تجاری و راهروها و حتی در سالن های ورزشی و استخرهای استفاده می شود. یکی از انواع پرکاربرد این تزئینات در آشپزخانه اجرا می شود. طرح های مختلفی که روی ورقه های پلکسی 4 و 5.2 میل چاپ می شود قدرت انتخاب بالایی را به مشتریان می دهد تا از این فضا به خوبی استفاده کنند.

آگهی های مرتبط
کاغذ دیواری
  کرج
توافقی