قیمت سرویس و تعمیر اجاق گاز چقدر است؟

هزینه سرویس و تعمیر اجاق گاز و عوامل موثر بر قیمت آن

سرویس و تعمیر اجاق گاز هزینه ای را در بر دارد که این هزینه می تواند از عوامل مختلفی تاثیر بپذیرد. این عوامل شامل نوع اجاق گاز و مدل آن و مشکل به وجود آمده در اجاق گاز است. همچنین عواملی مانند هزینه های رفت و آمد و محل زندگی شما نیز در این هزینه تاثیر می گذارد.
انواع مختلفی اجاق گاز در بازار وجود دارد که تعمیر آن ها انجام می شود. اجاق گاز ها در انواع صفحه ای، لمسی ،فردار  ،پیلوت دار، رومیزی و ساده جز مدل های مختلفی هستند که بعد از اتمام گارانتی توسط تعمیرکاران و متخصصین آزاد سرویس می شوند.
عوامل مختلفی می توانند بر هزینه تعمیر اجاق گاز تاثیر داشته باشند که بعد از نوع آن برند و مشکل به وجود آمده برای اجاق گاز و میزان کاری مورد نیاز برای تعمیر هستند.

 آگهی هایی که برای سرویس و تعمیر اجاق گاز در سایت 1اشاره ثبت میشوند میتواند شامل تعمیر موارد زیر باشد:
- شعله روشن نمی شود یا روشن نمی ماند
- فندک روشن نمی شود
- شعله ها بد می سوزند و بوی بدی تولید می کنند
- صفحه دیجیتالی اجاق گاز به درستی کار نمی کند
- فر با دمای تعیین شده به صورت مطلوب کار نمی کند
- ترموکوبل اجاق گاز به درستی کار نمی کند
- ایراداتی فیزیکی مانند شکستگی شیشه یا ایراد در فر وجود دارد
هزینه تعمیر اجاق گاز به تعدادی عوامل وابسته است که در این مطلب برخی از آن ها را بررسی می کنیم.

 

اجاق گاز رومیزی یا لمسی یا فردار

سرویس و تعمیر اجاق گاز دارای هزینه است که در صورت بروز مشکلات فوق با نوع اجاق گاز ارتباط مستقیم دارد. اجاق گازهایی که خدمات پس از فروش آن ها به پایان رسیده یا قدیمی هستند و قطعات آن ها به راحتی پیدا نمی شود احتمالا چندان تعمیر آن ها به صرفه نیست و بهتر است با یک مدل جدیدتر تعویض شوند. ولی در مورد اجاق گازهای لمسی و برقی این موضوع قابل قبول نیست. همیشه قبل از این که تعمیرکار اجاق گاز را خبر کنید گارانتی را بررسی کنید و ببینید هنوز می توانید از این خدمات بهره ببرید یا نه.

 

این مطلب را هم بخوانید : هزینه تعمیر آبگرمکن چقدر است؟
 

قیمت سرویس و تعمیر اجاق گاز چقدر است؟

 

تعمیرات فر اجاق گاز

هر چند فر اجاق گاز ممکن است سالها کار کند، اما هنگامی که نیاز به سرویس و تعمیر اجاق گاز در این مورد پیدا می کنید ممکن است قطعات تعویضی آن به راحتی در دسترس نباشند. یکی از معمول ترین مشکلات فر از کار افتادن المنت های فر و گرم کن هاست که اگر قطعات آن را بتوان پیدا کرد به راحتی قابلیت تعویض دارند.

هزینه رفت و آمد برای سرویس و تعمیر اجاق گاز
به طور معمول تعمیرات مستلزم پرداخت هزینه رفت و آمد است. در صورتی که رفع مشکل در یک جلسه صورت نگیرد یا نیاز به تعویض قطعات باشد، تعمیرکار بارها باید به محل رفت و آمد داشته باشد و هزینه ی ایاب و ذهاب به صورت کلی با هزینه ی سرویس و تعمیر اجاق گاز جمع بسته می شود یا به مشتری اعلام می شود.

 

 این مطلب را هم بخوانید : هزینه سرویس و تعمیر پکیج چقدر است؟


محله زندگی برای سرویس و تعمیر اجاق گاز
محل ارائه سرویس از دیگر عوامل اثرگذار بر هزینه تعمیر اجاق گاز است. علاوه بر این که در محله های ثروتمند نشین هزینه ی خدمات طبیعتا بالاتر است، احتمالا به دلیل دور بودن محل زندگی یا سختی دسترسی هزینه رفت و آمد نیز بالا می رود.
خدمات فوق توسط متخصصان تعمیرات لوازم خانگی انجام می گیرد.

آگهی های مرتبط