قیمت نصب پرده و شید چقدر است؟

چه عواملی بر هزینه نصب پرده و شید مؤثرند؟

نصب پرده به دلیل این که هم پوششی برای فضای داخلی منزل باشد و هم از هدررفت انرژی جلوگیری کنید در خانه مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین اثر زیادی در دکوراسیون داخلی دارد. هزینه نصب پرده و شید بستگی به تعداد و نوع پرده ای دارد که باید نصب شود.
نصب پرده تقریباً در تمامی خانه ها انجام می شود و علاوه بر ایجاد یک فضا و حریم شخصی برای خانه ی شما که باعث می شود دید از بیرون وجود نداشته باشد، کارایی های دیگری نیز دارد. به عنوان مثال در فصل گرما بستن پرده باعث می شود تا خورشید به صورت مستقیم بر بخش های داخلی منزل و اثاثیه ها نتابد و فضا را گرم تر نکند. همچنین از رنگ و رو رفتگی اسباب منزل جلوگیری می کند. از این رو در مصرف انرژی جهت هدر رفت گرم و سرما از خانه اثر زیادی دارند.
انتخاب پرده اگر به صورت هوشمندانه و صحیح صورت گیرد در زیبایی و ایجاد دکوراسیونی متناسب برای فضا نقش به سزایی دارد.


انواع پرده و تأثیر آن بر هزینه نصب پرده

مهمترین و اولین عاملی که می تواند بر هزینه ی نصب پرده تأثیر مستقیمی داشته باشد، نوع پرده است. هر کدام از پرده ها برای نصب به تجهیزات و مقدار کار متفاوتی نیاز دارند. انواع پرده های متفاوتی در بازار دیده می شود که بسته به سلیقه مشتری و کاربری محیط می تواند یکی از آن ها انتخاب شود.

نصب پرده های افقی
پرده های افقی اکثراً در مکان های تجاری و دفاتر کاری نصب می شوند و با نصب یک محفظه داکت بر روی سقف مورد نظر کار نصب برای آن ها انجام می گیرد.

نصب پرده های عمودی
نصب این نوع پرده ها کمی سخت تر است. پرده های عمودی چوب پرده یا ریل را بر روی دیوار یا سقف دارند که نصب پرده بر روی این ریل ها صورت می گیرد.
اگر پرده ها به صورت پیش آماده خریده شوند هزینه ی کمتری دارند. نصب پرده هایی که با اندازه گیری و سفارشی آماده می شود هزینه های جانبی زیادی را به دنبال دارد.

 

این مطلب را هم بخوانید : هزینه نصب کاغذ دیواری چقدر است؟

 

قیمت نصب پرده و شید چقدر است؟

 

این مطلب را هم بخوانید : هزینه نصب پارکت و کفپوش چقدر است؟

 

 

نصب پرده و شید برقی

امروزه پرده های جدیدتری که با برق کار می کنند و باز و بسته شدن آن ها کنترلی است یا نورپردازی در بالای آن ها صورت گرفته است به بازار آمده اند. با توجه به این که تجهیزات مختلفی از جمله سیم کشی، دات کشی و ابزارهای مختلف در هنگام نصب استفاده می شود، هزینه ی نصب پرده و شید برقی نسبت به انواع پرده های دستی به مراتب بیشتر است.

میزان کار مورد نیاز برای نصب پرده و شید
بدون شک هر چه زمان مورد نیاز برای انجام کار نصب پرده بیشتر باشد هزینه های نصب نیز به تبع آن بالاتر می رود. نوع پرده که ممکن است قطعات بیشتری را شامل شود، برخی از انواع پرده ها اتوماتیک و موتور دار هستند و برخی نیاز زیادی به تغییرات دارند که بر هزینه کلی تأثیر می گذارد.

روش کم کردن هزینه نصب پرده
اکثر فروشندگان پرده اگر همه ی پرده هایی که در خانه مورد نیازتان است را به آن ها سفارش دهید تخفیف خوبی به شما می دهند. همچنین هزینه نصب و رفت و آمد که همگی در یک روز صورت می گیرد کمتر می شود.
خدمات فوق توسط متخصصین دکوراسیون داخلی انجام می گیرد.

آگهی های مرتبط
کاغذ دیواری
  کرج
توافقی