قیمت نصب کاغذ دیواری چقدر است؟

هزینه نصب کاغذ دیواری
نصب کاغذ دیواری کاری است که توسط فرد متخصص انجام می گیرد. برای تعیین هزینه این کار باید موارد مختلفی در نظر گرفته شود و با توجه به حجم کار و تعداد رول های که قیمت آن ها را کیفیت کاغذ دیواری تعیین می کند هزینه گذاری کار انجام می گیرد.


عواملی که بر قیمت نصب کاغذ دیواری تأثیر دارند
از کاغذ دیواری به عنوان یک پوشش در فضاهای اداری، تجاری و مسکونی استفاده می شود و طرح و رنگ و کیفیت تنوع بسیار بالایی دارد. یکی از راه های نسبتاً ارزان و ساده ایجاد تغییر در دکوراسیون استفاده و نصب کاغذ دیواری است.
از چند سال پیش تاکنون کاغذ دیواری باز هم روی موج مد طراحی دکوراسیون خانه قرار گرفته است و مدل های با تنوع بالا در بازار دارد.
برعکس نقاشی ساختمان که چندان به مهارت و تخصص خاصی نیاز ندارد و هر کسی می تواند از پس انجام آن برآید، نصب کاغذ دیواری به یک نصاب متخصص و با تجربه نیاز دارد. نصب کاغذ دیواری بدون ماندن هوا در زیر بخش پوششی و نامرئی کردن لبه ها و چروک شدن آن کاری است که اگر مهارت کافی در آن نداشته باشید امکان پذیر نیست.
هزینه نصب کاغذ دیواری به متراژ دیوار و کیفیت کاغذ دیواری بستگی دارد. اگر کاغذ دیواری درجه یک باشد حدود 10 تا 15 سال دوام دارد.

 

قیمت نصب کاغذ دیواری چقدر است؟

 

این مطلب را هم بخوانید : طرحهای جدید کاغذ دیواری مناسب دکوراسیون اتاق های مدرن
 

نصب کاغذ دیواری توسط فروشنده
فروشنده های کاغذ دیواری معمولاً خدمات نصب آن را خود انجام می دهند و از بیرون نصاب نمی گیرند ولی مشتری می تواند پس از خرید کاغذ دیواری و با جستجو در میان اَگهی های نصاب کاغذ دیواری در 1اشاره و با توجه به قیمت های متنوع که برای نصب کاغذ دیواری دریافت می کند یکی را انتخاب کند.
کاغذ دیواری های که در بازار دکوراسیون منزل موجودند بر اساس کیفیت و پوشش خود طبقه بندی می شوند و انواع مختلفی دارند. انواع کاغذ دیواری که جهت تغییر دکوراسیون خانه مورد استفاده قرار می گیرد، مواردی مانند پوشش پارچه ای، کاغذ دیواری با روکش وینیل، کاغذ دیواری روغنی و بامبو را می توان نام برد.

برداشتن کاغذ دیواری قبلی و ایجاد زیرسازی
دیوارها یا با پوشش کاغذ دیواری هستند و یا نقاشی شده اند. در هر دو حالت باید یک زیرسازی و مقدمات آماده سازی برای نصب کاغذ دیواری جدید انجام شود. کاغذ دیواری قبلی باید برداشته شود و کارهای لکه گیری انجام گیرد تا سطح صاف و مناسب برای نصب کاغذ دیواری جدید ایجاد شود.
این کار نیز توسط نصاب کاغذ دیواری انجام می شود ولی هزینه های آن جدا محاسبه می شود، پس قبل از اقدام در مورد هزینه ی این کار با متخصص مشورت کنید.
ترک خوردگی و نم و طلبه نیز ممکن است در دیوار وجود داشته باشد و این کارهای مقدماتی برای نصب کاغذ دیواری هزینه های جداگانه ای را شامل می شود.

 

برداشتن کاغذ دیواری قبلی و ایجاد زیرسازی


جزئیات بنا برای نصب کاغذ دیواری
فضاهایی که جزئیات بیشتری دارند مانند طاقچه ها، ستون، لبه ها و ... معمولاً روند نصب کاغذ دیواری را کند می کنند. از این رو ساعت کار افزایش یافته و هزینه نصب نیز بیشتر می شود.

حجم کار نصب کاغذ دیواری
تعداد رول کاغذ دیواری بر روی قیمت گذاری و هزینه نصب کاغذ دیواری مؤثر است و بر اساس رولی هزینه پرداخت می شود. نیازی نیست شما محاسبات را انجام دهید و فروشنده به صورت تقریبی محاسبات را انجام می دهد.
این خدمات توسط افراد متخصص دکوراسیون داخلی ارائه می شود.

آگهی های مرتبط
کاغذ دیواری
  کرج
توافقی