نرخ اجاره خودرو در تهران چقدر است؟

زمانی که افراد قصد خریدن ماشین دارند ملاک های مختلف خود را در ذهن تداعی می کنند و سپس برای خرید اقدام می کنند. موارد مختلفی از جمله سوخت بهینه، خانواده و .. در خرید خودرو نقش مؤثری دارند. در بعضی مواقع گاها افراد به اجاره ماشین نیز در بیشتر مواقع روی می آورند و نیازهای متعدد خود را برطرف نمایند.


دلایل و نرخ اجاره خودرو در تهران

اجاره خودرو مربوط به سال های اخیر نمی باشد حتی قبل از اینکه ماشین های مدل بالا ساخته شود مردم به وسیله اسب و کالسکه هایشان کسب درآمد می کردند. از مهم ترین دلایل و نرخ اجاره خودرو عبارتند از:
مراسم عروسی: شاید یکی از پردرآمدترین کسب و کارها اجاره خودروی مناسب و مربوط به ازدواج است که یکی از دلایل و نرخ اجاره خودرو می باشد. اغلب مراکز یا گل فروشی پیشنهادهایی را در خصوص اجاره خودرو به افرادی که در پی خودروی مناسب برای مراسم عقد و عروسی خود می باشند ارائه می دهند. نرخ  و قیمت اجاره هر یک از ماشین ها با یکدیگر متفاوت می باشد مثلا نرخ بی ام و هر ساعت 350 هزار تومان می باشد.
قرار های کاری خیلی مهم: خیلی از مدیران معتقدند با یک خوردی لوکس و زیبا می توان جلب اعتماد کرد از این رو برای قرارهای بسیار مهمی و کاری خود به این عمل روی می آورند و این خود یکی از دلایل و نرخ اجاره خودرو می باشد .
گردش و تفریح: چنانچه افراد می خواهند یک گردش و تفریح دسته جمعی داشته باشند وجود یک ون لازم و ضروری می باشد از این رو بهترین لحظات را برای خود رقم می زنند. اجاره ساعتی ون 450 هزار تومان و اجاره روزانه آن 4 میلیون تومان می باشد. حتی زمانی که افراد به صورت گروهی می خواهند به فرودگاه امام برسند اجاره ون ارزان تر و به صرفه تر از گرفتن چند تاکسی می باشد.
مسافرت: در بیشتر فرودگاه ها دفتری برای اجاره خودرو وجود دارد. این کار ما را از گرفتن خودرو راحت می کند و این کار به نفع جیبمان می باشد. گاهی نه به دلایل اقتصادی بلکه جغرافیایی چاره ای جز اجاره ماشین نمی باشد. مثلا گاهی افراد می خواهند به مناطق گرمسیر سفر کنند از این روست که افراد به ماشین هایی با کولر قوی تر نیازمند هستند. در شهرهایی همچون کیش، قشم، زاهدان و چابهار تبلیغ اجاره خودرو به طور گسترده به چشم می خورد و این خود یکی از دلایل و نرخ اجاره خودرو می باشد.

 

قیمت اجاره خودرو در تهران چقدر است؟

 

حمل بار:گاه افراد برای پیش بردن پروژه های خود جرثقیل بابکت، خاور، کامیون و.. را اجاره می کنند.
شرایط اجاره خودرو: سایت های مختلف برای اجاره ماشین های مختلف شرایط و ضوابطی را ذکر می کند. افراد چنانچه می خواهند ماشین خاصی را اجاره کنند باید آن ضوابط را رعایت نمایند.

آگهی های مرتبط