نکاتی برای درج آگهی خودرو در سایت 1اشاره

نکاتی برای نوشتن آگهی خودرو

آگهی خودرو برای خرید و فروش انواع خودرو در سایت های پربازدید درج می شود. با توجه به این که این آگهی ها دارای بازدید کننده های بسیار بیشتری هستند باید صورت بهینه نوشته شوند تا بازدهی بسیار بهتری داشته باشند. یک سری نکات برای نوشتن آگهی خودرو در این مقاله بیان شده است.
در گذشته برای فروش ماشین باید به بنگاه های متعدد سر می زدید، از اطرافیانتان کمک می گرفتید یا کاغذی پشت شیشه عقب ماشین می چسباندید که روی آن نوشته باشد ( این خودرو فروشی است) .
ولی امروزه می توان در زمان کمی با صرف وقت و هزینه کمتر خودرو را روی سایت 1اشاره آگهی کرد و در معرض دید کاربران بسیاری قرار داد.
البته هرچند تعداد افراد بیشتری در این سایت ها خودرو شما را می بینند ولی به دلیل اینکه می توانند سایر خودرو های دست دوم را نیز ببینند و راحت تر آنها را با هم مقایسه کنند، فضای فروش خودروتان رقابتی تر است. نوشتن یک آگهی خودرو خوب به شما کمک بیشتری برای فروش خودرو می کند که البته قلق های خاصی دارد. در این نوشته سعی کرده ایم راهکارهای نوشتن یک آگهی خوب و کاربردی برای فروش خودرو را ارائه دهیم.
در ابتدا باید بدانید که نوشتن نکات مثبت و منفی و ویژگی های کامل خودرو، کلیدی ترین مسئله فروش است که ممکن است آگهی کنندگان به آن توجه نکنند و فقط اطلاعات کلی که کمکی به خریدار نمی کند را آگهی کنند.


نکاتی برای درج آگهی رایگان خودرو در سایت

- یک عنوان خوب برای آگهی خودرو خود انتخاب کنید
سعی کنید یک عنوان کوتاه و جذاب برای آگهی خودروی خود انتخاب کنید. مثلا نام خودرو، سال ساخت و رنگ خودرو را بنویسید.
- مدل خودرو و سال ساخت
در آگهی خود مدل خودرو و سال ساخت خودرو را دقیق بنویسید. مثلا اگر ماشین 206 دارید بنویسید که هاچ بک یا صندوق دار است، همچنین تیپ خودرو و سال ساخت آن را بنویسید.
- رنگ خودرو در آگهی خودرو
ویژگی فنی خودرو بسیار مهم است ولی سلیقه افراد متفاوت است و افراد خودرویی می خواهند که رنگ و ظاهرش مطابق سلیقه آنها باشد. حتی بعضی افراد به دنبال رنگ خاصی می گردند، پس حتما رنگ خودرو را در آگهی بگویید.
- خودروی شما چقدر کار کرده است
یکی از موارد مهمی که بیشتر خریداران نیز در مورد آن بسیار حساس هستند کارکرد اتومبیل است که در مورد میزان فعالیت ماشین به مشتری دید می دهد. فراموش نشود که کارکرد واقعی خودرو را ذکر کنید.
- وضعیت بیمه خودرو را در آگهی خودرو بگویید
 در آگهی در مورد بیمه خودرو نیز بگویید و اگر بیمه است، بنویسید که چند ماه از بیمه آن مانده است. آیا بیمه اش تخفیف دارد؟ نوع بیمه خودرو را نیز بنویسید که بازدید کنندگان بدانند حداکثر سقف پوشش بیمه خودرو شما چقدر است؟
- ایرادهای خودرو را ذکر کنید
ایرادات خودرو را بگویید. اگر تصادف کرده ، رنگ شده یا مشکل فنی دارد حتما بنویسید. اگر این اطلاعات را در آگهی خودرو ننویسید و خریدار یا کارشناسی که همراه خریدار می آید متوجه این مشکل شود، امکان آن وجود دارد که تا حد زیادی از معامله منصرف شود، پس بهتر است صادق باشید.
- معاینه فنی و سرویس های انجام شده را بنویسید
وضعیت معاینه فنی ماشین را بگویید و اگر قطعاتی را تعویض یا تعمیر  کرده اید ذکر کنید. پیشنهاد می شود فاکتور چیزهایی که تعویض کرده‌اید را نگه دارید تا هنگام بازدید خریدار فاکتور را به او نشان داده و صحت ادعای خود را تأیید کنید.

 

راهنمای درج آگهی خودرو در سایت 1اشاره


- آپشن های خودرو را به یاد داشته باشید
اگر خودروی شما آپشن دار باشد، تمام آپشن ها را در آگهی خودرو بنویسید. این کار می تواند کاربر سایت را ترغیب به تماس گرفتن با شما کند.
- چگونگی تعیین قیمت خودرو
برای تعیین قیمت خودرو نیز بهتر است آگهی های خودرو موجود در اینترنت را بررسی کنید و کمترین و بیشترین قیمت خودروهایی را که از نظر ویژگی و آپشن مشابه خودرو شماست بررسی کنید. البته حتما برای تعیین قیمت خودرو خود را از یک کاشناس فنی ماشین کمک بگیرید.
- چند عکس خوب از خودرو بگیرید
عکس نقش مهمی در دیده شدن َآگهی خودرو دارد و معمولا اولویت با آگهی هایی است که عکسی از خودرو داشته باشد. مردم تمایلی به خرید خودرویی که تصویری از آن ندیده اند ندارند. قبل از عکس گرفتن خودرو را تمیز کنید و از داخل و بیرون آن عکس بگیرید.
با در نظر گرفتن و اجرای این نکات در ثبت اگهی خودرو در سایت 1اشاره می توانید یک آگهی کاربردی و جذاب بنویسید و شانس دیده شدن و در نتیجه شانس فروش خودرو خود را بالا ببرید. امیدوارم فروش خوبی داشته باشید.

آگهی های مرتبط