هزینه کاشت مو

مو گاهی در اثر عوامل مختلف شروع به ریزش می کند آن دلایل گاهی ارثی و ژنتیکی می باشد گاهی نیز بر اثر بیماری و.... می باشد. در صورتی که برای افراد هیچ راه درمانی وجود نداشته باشد آن ها باید از روش های مختلف کاشت مو بهره بگیرند. گاه نیز هزینه زیاد کاشت مو افراد را از این عمل باز می دارد.


هزینه کاشت مو به چه شکل می باشد؟

کاشت موی طبیعی یا پیوند مو روشی است که امروزه به عنوان یک روش بسیار موثر و بدون هرگونه مشکل و ریسک شناخته شده است. وجود کلینیک های متعدد برای کاشت مو و روش های متعدد آن ها انتخاب آن را برای مراجعه کنندگان بسی دشوار ساخته است و از طرفی هم هزینه های کاشت مو یکی از مهمترین فاکتورهایی است که افراد به ان توجه می کنند.

 

هزینه کاشت مو


روش های انجام کاشت مو  به چه شیوه ای انجام می شود؟

کاشت مو به روش fut، در این روش برشی بر پشت سر می دهند عرض این برش معمولا یک تا دو سانتی متر می باشد و طول آن بستگی به مقدار طاسی فرد دارد. سپس بافت برداشته شده به وسیله میکروسکوپ های تخصصی در قسمت های مورد نظر کاشته می شوند.
کاشت مو به روش غیر جراحی fit، در این روش ابتدا موی فرد کاملا کوتاه می شود سپس برای برداشتن مو از قسمت پشت سر از یک دستگاه مخصوص و ظریف کمک می گیرند  و به صورت تک به تک اول برداشت و سپس در قسمت طاس و کم مو کاشته می شوند. گرافت های انتخاب شده توسط دستگاه حاوی یک، دو، سه، چهار تار مو می باشد.
روش ترکیبی، این روش برای افرادی می باشد که طاسی زیادی دارند و این روش یک روز انجام می شود. این روش تلفیقی از روش های قبلی نیز می باشد که می تواند قسمت های وسیعی از طاسی سر را پوشش دهد. در این روش حدود 900 تا 12000 مو پیوند می زنند و معمولا پس از این روش دیگر نیاز به عمل بعدی نخواهد بود.
مزایای کاشت مو: بالاترین تراکم کاشت مو، طبیعی بودن خط رویش، چنانچه بخیه دارد بدون تراشیدن موی سر انجام می شود، قابلیت رنگ و رشد و اصلاح در این روش وجود دارد، بدون بیهوشی می باشد و نیازی به بستری شخص ندارد.
مراقبت های پس از کاشت مو: شیوه صحیح شستشوی آن، استراحت کافی پس از آن، چند روز اول زیر نور خورشید نمانید، عدم استفاده از کلاه.

آگهی های مرتبط
تماس بگیرید
تماس بگیرید
۱۴۰۰۰۰۰تومان