چگونه در کیش ماشین ارزان اجاره کنیم؟

نکات کلیدی برای اجاره ماشین در کیش

 

سایت 1اشاره: با ورود به جزیره ی زیبای کیش، به سرعت متوجه اتومبیل های متنوع و گران قیمتی می شویدکه شاید دیدن برخی از آن ها آرزوی دیرینه ی هر یک از شما بوده است. این ماشین ها که به خاطر شرایط ویژه ی جزیره ی کیش و به خاطر وجود منطقه ی آزاد در این ناحیه، با قیمت بسیار ارزان تری خرید و فروش می شوند، برای افراد غیر بومی، بسیار جالب و هیجان انگیزند و چه بسا افرادی که حاضرند فقط برای چند ثانیه، رانندگی با آن ها را تجربه کنند. خوشبختانه در جزیره ی کیش این امکان فراهم شده است تا علاقه مندان به این خودروها با پرداخت هزینه های تعریف شده، به کرایه ی شبانه روزی این ماشین ها پرداخته و لذت رانندگی با آن ها را، تجربه نمایند.

 

چگونگی کرایه خودرو در کیش

با مراجعه به مراکز کرایه دهنده ماشین در کیش می توانید بسته به بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید، ماشین مورد نظرتان را برگزینید و به تعداد روزهایی که می خواهید با آن رانندگی کنید، هزینه ی لازم را بپردازید. این مراکز خودروهای مختلفی را به شما پیشنهاد می دهند و کرایه ی ماشین، تنها مختص خودروهای بسیار گران قیمت نیست. اگر قصدتان گشت و گذار در جزیره با ماشین شخصی است و اهمیت زیادی به مدل ماشین نمی دهید، می توانید به اجاره ی ماشین های ارزان تر پرداخته و به هدفتان دست یابید.

 

شرایط اجاره ماشین در کیش

اگر قصد اجاره ماشین در کیش را دارید، باید قبل از سفر مدارک و هزینه لازم برای آن را آماده کنید و همراه خود داشته باشید. این مدارک عبارتند از:

اصل گواهینامه

کارت ملی

امانت گذاشتن یک فقره چک یا وجه نقد به عنوان ضمانت در اختیار شرکت کرایه دهنده

بعد از ارائه ی مدارک فوق، بین شما و شرکت اجاره دهنده ی خودرو، قرار دادی تنظیم می گردد تا حقوق طرفین، رعایت گردد و حق کسی ضایع نشود.

یکی از نکاتی که همواره در قرارداد ها ذکر می شود، هزینه ی بنزین ماشین است که به عهده ی اجاره کننده می باشد و همچنین دریافت مبلغی برای جرائم و خلافی های احتمالی راهنمایی رانندگی است که توسط شرکت اجاره دهنده دریافت می گردد و بعد از بررسی وضعیت خلافی، به شخص اجاره کننده عودت داده می شود.

 

 

نکات رانندگی در جزیره زیبای کیش

رانندگی در خیابان های خلوت جزیره ی کیش و گشت و گذار در آن، بسیار لذت بخش است و تجربه ی رانندگی با ماشین های آخرین مدلِ اجاره ای در جزیره، همواره یکی از گزینه های وسوسه کننده برای گردشگران بوده است. اما همواره به هنگام رانندگی باید توجه کنیم که قوانین را رعایت کرده و حقوق ساکنین جزیره را ضایع نکنیم. باید توجه کنید که بستن کمربند ایمنی، حتی در مسیرهای بسیار کوتاه، همواره ضروری می باشد. بوق زدن در کلیه ی معابر و ایجاد آلودگی صوتی به هر نحوی، در جزیره ی کیش ممنوع است و سرعت مجاز رانندگی در این معابر،50 کیلومتر می باشد. لازم است بدانید که در صورت رعایت نکردن هر یک از این موارد، جریمه خواهید شد و مبلغ جریمه در کیش، دو برابر محل زندگی شما است.

 

چگونه ارزان ترین و مطمئن ترین ماشین های اجاره ای را در جزیره کیش پیدا کنیم؟

یکی از آسان ترین راه های پیدا کردن موسسات کرایه ماشین در کیش، سر زدن به سایت های اینترنتی و تماس با موسسات مختلف است، اما این کار ممکن است کمی وقت گیر باشد و شما را دچار سردرگمی کند. کافی است سایتی معتبر را پیدا کرده و همواره آگهی های آن را مورد بررسی قرار دهید تا سایت مذکور، بهترین گزینه ها را به شما معرفی کند. سایت 1اشاره ، همواره بستری مناسب بوده تا هم موسسات کرایه اتومبیل در کیش، به ثبت آگهی در آن بپردازند و هم مسافران عزیز، برای یافتن بهترین موسسات، به بخش آگهی های اجاره خودرو در این سایت مراجعه کنند و نیازشان را به بهترین نحو برطرف نمایند. آگهی ها و اطلاعات موجود درسایت " 1شاره"، همواره به روز بوده و پیوسته شما را از ارزان ترین و مطمئن ترین آفرها، با خبر می سازد.

 

آگهی های مرتبط