آگهی های ثبت شرکت و برند

توافقی

درج آگهی رایگان برای تبلیغات ثبت شرکت و برند

ثبت شرکت و برند باید توسط متخصص در این زمینه و نزد اداره ی کل ثبت شرکت ها انجام گردد. کلیه ی اسناد و فرم هایی که به منظور ثبت شرکت عرضه می‏گردد، جهت ثبت برند نیز کافی است. اما ممکن است در موارد خاص به فرم ها و مدارک بیشتری احتیاج باشد. در بعضی موارد خاص ثبت شرکت و برند به مدت ده سال معتبر است و بعد از گذشت این زمان ‏باید تمدید گردد و در بعضی موارد دیگر ثبت شرکت و برند تا زمان انحلال آن معتبر است و نیازی به تمدید ندارد. همچنین یک موسسه یا تولید کننده می‏تواند محصولات تولیدی خود را، به صورت تک تک یا یک جا در اداره ثبت شرکت ها و برند، ثبت نماید.


خدمات ثبت شرکت

یک شرکت از گروهی افراد حقیقی یا حقوقی و در بعضی موارد ترکیبی از هر دو تشکیل شده است که هدف کلیه ی افراد تشکیل دهنده ی آن تولید محصول، کالا یا خدماتی خاص می باشد. در نتیجه برای فعالیت قانونی در این زمینه نیاز به ثبت شرکت و برند است. ثبت شرکت را کاری ساده تصور نمایید چون اگر به صورت کامل صورت نگیرد در موارد قانونی قطعا به مشکل برخورد خواهید کرد.
هرگونه فعالیت اقتصادی، مالی، اجتماعی، خدماتی، تولیدی و غیره توسط یک شرکت که ثبت شرکت و برند نشده باشد غیرقانونی است و توسط مراجع ذیربط پیگیری می شود. برخورد با شرکت های ثبت نشده بسیار شدید است و علاوه بر آن هیچ مشتری دوست ندارد با یک شرکت ثبت نشده یا یک برند غیر قانونی کار کند.


ثبت برند

ثبت شرکت و برند یک فعالیت کاملا تخصصی است به ویژه در هنگام نامگذاری و ثبت برند باید دقت زیادی داشت. علاوه بر اینکه اسم یک برند باید گوش نواز و زیبا باشد باید مطابق قوانین ثبت شرکت و برند از میان نام های ایرانی و فارسی و به صورت کاملا غیرتکراری انتخاب گردد تا بتواند مراحل ثبت را با موفقیت طی کند. از انتخاب اسامی سخت و یا عجیب خود داری کنید. نام ایرانی بسیار زیبایی برای ثبت شرکت و برند شما وجود دارد.
دقت کنید پس از ثبت شرکت و برند نام برند شما بر روی تمامی محصولات و کالاها درج می گردد و هر برند یا نام تجاری باید بتواند اعتماد مردم را به خود جلب کند.

 

خدمات ثبت برند


ثبت لوگو
ثبت لوگو نیز یکی دیگر از مراحل ثبت شرکت و برند است که باید به عنوان نشانه و علامت، معرف محصول، کالا یا خدمات شرکت شما باشد.  ثبت لوگو باید بتواند به صورت خلاصه و بدون هرگونه بزرگ نمایی حقیقت محصول یا خدمات شما را نمایش دهد. از آن جا که ارتباط انسان با تصاویر بهتر از کلمات است، لوگوی شما در ذهن افراد خواهد ماند. پس ثبت لوگو را جدی بگیرید و در زمینه ی ثبت شرکت و برند برای آن سرمایه گذاری کنید.


هزینه ثبت شرکت و برند

هزینه ی ثبت شرکت و برند بسته به شرایط، نوع شرکت، وسعت و مسئولیت آن متفاوت است. در این زمینه از موسساتی استفاده کنید که به صورت قانونی و تخصصی در این زمینه فعالیت می کنند و سابقه ی چندین نمونه ثبت شرکت و برند را دارند.