آگهی های خدمات بازرگانی

به روز کارخانه
4,500,000 تومان

لیست شرکت های خدمات بازرگانی

 

خدمات بازرگانی به تاجران و صاحبین شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ در زمینه اخذ کارت بازرگانی و مشاوره امور گمرکی و خرید و فروش کالا و ترخیص کالا کمک می کند. همچنین خدمات بازرگانی امور مالیاتی و حقوقی و مسائل مربوط به تجارت را حل و فصل می کند. در حقیقت این نوع شرکت ها همراه و همیار تاجران بوده و در زمان و هزینه ی آن ها صرفه جویی می کنند.در آگهی های فوق میتوانید لیست تعداد زیادی از شرکت های بازرگانی معتبر را در تهران و شهرستانها مشاهده کنید.

 

انواع خدمات شرکت های بازرگانی :


1. اخذ کارت بازرگانی

کارت بازرگانی تاییدیه ای از مراجع قانونی کشور است که بر اساس قوانین موجود در گمرک دارنده ی آن، شامل یک فرد حقیقی و یا یک شرکت حقوقی، می تواند با اخذ آن به تجارت در عرصه های مختلف واردات و یا صادرات بپردازد. واردات و صادرات برای تمامی تاجران مشغول به کار مجاز نیست و طبق قانون اساسی تنها کسانی که کارت بازرگانی معتبر و تایید شده داشته باشند می توانند برای امور ارسال کالا و دریافت کالا از خارج از کشور اقدام نمایند.
اخذ کارت بازرگانی یکی از خدمات بازرگانی شرکت های فعال در این زمینه می باشد که تجارت را برای صاحبین مشاغل قانونی و ممکن می کند. مراحل اخذ کارت بازرگانی پیچیده و مبتنی بر تجربه می باشد، لذا شرکت های ارائه کننده خدمات بازرگانی می توانند مراحل آن را به راحتی به اتمام برسانند.

 

خدمات بازرگانی


2. مشاوره امور گمرکی

مشاوره امور گمرکی یکی دیگر از خدمات بازرگانی است که کمک می کند کمترین و منصفانه ترین هزینه در واردات کالا از طرف تجار پرداخته شود. به خصوص در زمینه ی واردات کالا از چین، شرکت هایی که خدمات بازرگانی ارائه می کنند تمامی مشاوره امور گمرکی را بر عهده می گیرند تا مسیر واردات و صادرات کالا تسهیل شود.


3. واردات کالا از کشورهای دیگر

روزانه شاهد چندین تن واردات کالا از چین، از تجهیزات پزشکی گرفته تا اسباب بازی هستیم که نشان دهنده ی حجم بالای واردات از این کشور است. شرکت های ارائه کننده ی خدمات بازرگانی کمک می کنند تا تاجران محصول یا کالای دلخواه خود را به راحتی از این کشور وارد کنند.
قوانین خاصی در زمینه ی واردات کالا از چین وجود دارد که توسط شرکت های متخصص در این زمینه باید بررسی شود.


4. خرید و فروش کالا

خرید و فروش کالایی که وارد شده یا محموله ی تجاری شما توسط شرکتی که خدمات بازرگانی ارائه می دهد اتفاق می افتد. این شرکت کمک می کند مشتری مناسب برای کالای وارد شده یا صادر شده ی خود در داخل یا خارج کشور بیابید و امور مالی مرتبط با آن را بر عهده می گیرد.
همچنین خرید و فروش کالا در داخل کشور و اخذ نمایندگی از برندهای معتبر توسط شرکت هایی که در این زمینه تجربه و تخصص دارند اتفاق می افتد.

 

ترخیص کالا


5. ترخیص کالا

یکی از مهم ترین بخش های واردات کالا، ترخیص کالا است. ترخیص کالا مراحل قانونی و فرم های ویژه ای دارد که باید به دقت تکمیل و ارائه شوند. همچنین حضور پرسنل حرفه ای و با تجربه در زمینه خدمات بازرگانی کمک می کند تا ترخیص کالای شما هرچه زودتر و راحت تر اتفاق افتد. ترخیص کالا معمولا در یکی از بندرهای جنوبی یا شمالی ایران اتفاق می افتد.