آگهی های خدمات بیمه

خدمات بیمه

سال هاست که مردم با نام بیمه و خدمات بیمه آشنا هستند اما در سال های اخیر انواع خدمات بیمه شامل، بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه خودرو، بیمه عمر و سرمایه گذاری معرفی شده اند و استقبال مردم از آن ها بسیار خوب و مطلوب بوده است.
بیمه گر خطرهای موجود در اجتماع را به خوبی شناسایی کرده و احتمال وقوع آن ها را ارزیابی می کند. بنابراین میزان خدمات بیمه و حق بیمه را بسته به نوع بیمه برای هر شخص مشخص کرده و به نحوی محاسبات لازم را انجام می دهد که مبلغ جمع آوری شده از تعداد خاصی از بیمه شدگان برای جبران خسارت یک نفر کافی باشد.
بر این اصل، میزان حق پرداختی برای دریافت خدمات بیمه مربوط به هر نفر در بیمه های خاص با توجه به دو فاکتور مهم محاسبه می گردد: نخست این که، بر اساس آمار و به طور کلی احتمال وجود خسارت در آینده چه میزان می باشد؟ و دوم آن که، احتمال به وجود آمدن حادثه برای بیمه گذار کمتر از میانگین احتمال خطر است یا خیر؟


بهترین شرکت های خدمات بیمه ای معتبر

بیمه ایران،  بیمه اَسیا ،بیمه سامان ، بیمه پاسارگاد ، بیمه پارسیان ، صدور انواع بیمه نامه و  خدمات بیمه ای را بر عهده می گیرند و برترین شرکت ها در زمینه ی ارائه ی فعالیت های بیمه ای محسوب می شوند.


بیمه شخص ثالث
این نوع بیمه مربوط به تصادفات رانندگی با عابر پیاده می باشد و بر اساس نرخ دیه، شرکت بیمه ای مورد نظر هزینه ی آن را تقبل می کند. نرخ خدمات بیمه شخص ثالث در هر سال افزایش پیدا می کند و بر اساس مسائل حقوقی و دینی جامعه تعیین می گردد.

 

 

خدمات بیمه ای


بیمه بدنه خودرو

اگر ماشین دارید، باید حتما دو نوع بیمه نامه برای ماشینتان تهیه نمایید. اولی بیمه بدنه ی خودرو است که به وسیله آن خودروی شما در برابر حوادثی که احتمال دارد اتفاق بیفتد بیمه می گردد. این حوادث می تواند انواع حریق و آتش سوزی، سرقت خودرو و انواع تصادفات با اجسام متحرک و ثابت باشد.
همچنین واژگونی و سقوط اتومبیل نیز یکی از خدمات بیمه ای در زمینه ی بیمه بدنه می باشد. بیمه بدنه در هر شرکت بیمه ای پوشش های تکمیلی دارد که باعث می شود ماشین در برابر بقیه اتفاقاتی مثل سرقت لوازم صوتی و آینه و رینگ بغل و غیره بیمه گردد.


بیمه خودرو

بیمه ی خودرو شامل بیمه ی بدنه و بیمه ی شخص ثالث می شود و کلیه اتفاقات و حوادث درون شهری و برون شهری به همراه سرقت و حوادث طبیعی همچون آتشفشان و سیل و زلزله و غیره را در بر دارد. با توجه به افزایش حجم خودرو در شهر و حوادث احتمالی پیشنهاد ما به شما این است که حتی یک روز هم خودروی خود را بدون بیمه و خدمات بیمه ای رها نکنید.


بیمه عمر و سرمایه گذاری

نوعی بیمه است که با پرداخت ماهیانه مبلغی به عنوان حق بیمه، بعد از چند سال از شرکت بیمه حقوق دریافت خواهید کرد یا در هنگام فوت شخص بیمه شونده خانواده ی آن از مزایای خاصی استفاده خواهند کرد.