آگهی های خدمات حمل و نقل

250,000 تومان

شرکت های خدمات حمل و نقل و باربری

همه ی ما در زندگی مان چندین بار از خدمات حمل و نقل ، اتوبار و باربری و موسسات حمل و نقل استفاده کرده ایم. موسسه حمل و نقل اگر به صورت تخصصی با قیمت مناسب و نیروی حرفه ای کار کند؛ می تواند به سرعت اعتماد مشتری را جلب کند و او را به یکی از مشتریان ثابت خود تبدیل کند. خدمات حمل و نقل باید در کمال اعتماد، دقت و صداقت انجام شود و پرسنل قبل از شروع به کار آموزش های لازم را ببینند. اگر از پرسنل آموزش دیده استفاده نشود ممکن است بار آسیب های جدی ببیند.
خدمات حمل و نقل شامل موارد زیادی همچون حمل اثاثیه و اسباب کشی داخل شهری و بیرون شهری، باربری صنعتی و کشاورزی و غیره می شود.

 

انواع خدمات شرکت های باربری و حمل و نقل
 

1. اتوبار و باربری

خدمات حمل و نقل اتوبار و باربری به شما کمک می کند، محموله باری خود را با اطمینان خاطر از شهری به شهر دیگر ببرید و یا آن را داخل شهر خود جابجا کنید. بسیاری از شرکت های حمل اثاثیه و بار از پوشش های پلاستیکی حبابی شکل برای بسته بندی کالا و یا از نایلون های وکیوم برای جلوگیری از آسیب های اسباب کشی استفاده می کنند. همچنین یکی دیگر از خدمات حمل و نقل تخصصی در زمینه ی بسته بندی و حمل کالا می باشد.

 

خدمات حمل و نقل


2. موسسه حمل و نقل

مراجعه به موسسه حمل و نقل یکی از قدیمی ترین شیوه های ارسال و دریافت کالا می باشد که به لحاظ قیمت و سرعت حمل برای تعداد زیادی از محصولات مناسب می باشد. چندی از موسسه حمل و نقل با تماس تلفنی در محل مورد نظر شما حاضر می شوند و خدمات حمل و نقل را برایتان ارائه می کنند. بعضی دیگر امکان ثبت آنلاین سفارش دارند و شما می توانید نوع خدمات حمل و نقل خود را در فرم درج شده در سایت تقاضا کنید.


3. شرکت حمل و نقل بین المللی

شرکت حمل و نقل بین المللی کمک می کند در هر جای دنیا محصولی را خریداری کرده و پس از اخذ مجوزهای لازم آن را با استفاده از خدمات حمل و نقل به کشور خود یا کشور دیگری ارسال کنید. این موسسه های حمل و نقل بین المللی با بیش از صد کشتی، خطوط پروازی و قطارهای باربری قرار داد دارند و کالای شما را در کمترین زمان ممکن به نقطه ی دلخواه در جهان ارسال می کنند.

 

حمل نقل زمینی، هوایی و دریایی


4. شرکت حمل و نقل جاده ای ، هوایی و دریایی

بعضی اتوبارهای بزرگ با دریافت مجوز، به شرکت های حمل و نقل بین المللی تبدیل می شوند که بارهای بزرگ همانند تجهیزات پزشکی، کشاورزی، نفتی، پتروشیمی، کارخانه ای و غیره را بین چندین کشور و چندین قاره جابجا می کنند و سایر خدمات حمل و نقل را نیز ارائه می دهند. این شرکت ها می توانند به صورت شرکت حمل و نقل جاده ای ، هوایی و دریایی باشند تا با سرعت بیشتری به همراه خدمات بیمه ای کالای شما را به کشور دیگر ارسال کنند. خدمات حمل و نقل بسته به مسافت، نوع کالا، زمان و چندین فاکتور دیگر قیمت های مختلفی دارند.