آگهی های خدمات در منزل

توافقی بر اساس قیمت مصوب

سایت های تبلیغات رایگان خدمات در منزل

خدمات در منزل به یکی از اصلی ترین و پر طرفدارترین نیازهای امروز هر خانواده ای تبدیل شده است. اما این خدمات شامل چه چیزهایی می شود و چگونه می توان برای انجام این خدمات تبلیغات مناسب یافت؟ در ادامه همراه ما باشید تا درباره انواع خدمات در منزل بیشتر برایتان بگوییم!

اگر شما قصد تبلیغات برای فعالیت و کار دارید بهترین راه نمایش اطلاعاتتان در اینترنت است. از آنجایی که عموم این فعالیت ها برای شما دوره ای است میتوانید بدون داشتن سایت و تنها با تبلیغات در سایت های آگهی رایگان بازدیدکنندگان و مشتریان خود را به صورت رایگان جذب کنید. 

 

انواع خدمات منزل شامل چه خدماتی است
 

1.نظافت در منزل

نظافت در منزل یکی از عمومی ترین روش های خدمات در منزل است. این فعالیت با ارسال نظافت چی های خبره و آموزش دیده برای ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری و حتی آموزشی و ورزشی صورت می گیرد. نیروی نظافت چی به صورت ساعتی دستمزد دریافت می کند و پس از ساعت کاری مشخص که به طور معمول هشت ساعت است به ازای هر ساعت هزینه مازاد دریافت می کند. مواد شوینده و ابزارهای شستشو را سفارش دهنده می تواند در اختیار نیروی خدماتی قرار دهد یا از شرکت ارائه دهنده ی خدمات بخواهد تهیه کند.

 

نظافت منزل و محل کار

2. خدمات پرستاری
خدمات پرستاری در سال های اخیر بسیار محبوب شده است. ارسال نیروی پرستاری آموزش دیده و با تجربه به خانه هایی که بیمار دارند می تواند اطمینان خاطر مناسبی در خانواده ایجاد کند. این نیروها کارهای عمومی سلامت همچون اندازه گیری فشارخون، تزریقات، پانسمان و مراقبت های تنفسی و غذایی را انجام می دهند.
خدمات پرستاری از جانبازان و بیماران تنفسی و قلبی می تواند برای خانواده آرامش و آسایش فراهم کند.


3. نگهداری از کودک و سالمند

برای خانواده هایی که هردو والدین کارمند هستند، خدمات نگهداری از کودک می تواند گزینه ی خوبی باشد. نیروی جوان و آموزش دیده در زمینه ی تعلیم به کودکان به منزل اعزام می شود تا در زمانی که والدین سرکار هستند مواظب کودک یا کودکان باشد و امور تغذیه ای و آموزشی و بهداشتی وی را بر عهده بگیرد.

 

پرستاری از کودک و سالمند


برای خانواده هایی که نمی خواهند سالمند خود را به خانه ی سالمندان بفرستند، استفاده از خدمات پرستاری می تواند بسیار مفید و خوشایند باشد. در ارائه خدمات نگهداری سالمند از نیروی متخصص و آشنا به امور پرستاری و پزشکی استفاده می شود تا به صورت تمام وقت یا پاره وقت به نگهداری از سالمند بپردازد.


 4. قالیشویی

خدمات شستشوی قالی و قالیچه و انواع پادری و فرش یکی دیگر از خدمات در منزل است که به ویژه در زمان عید نوروز متقاضیان زیادی دارد. قالیشویی توسط پرسنل متخصص با دستگاه های پیشرفته و بدون آسیب به رنگ و بافت فرش صورت می گیرد.


5. لوله بازکنی و تخلیه چاه

لوله بازکنی و تخلیه چاه به صورت فوری و تنها با یک تماس انجام می گیرد. به علت وجود مشکلات تاسیساتی در ساختمان ها خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه بسیار پرطرفدار است.

 

خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی


6. کفسابی و نماشویی

شستشوی نمای ساختمان های سنگی، شیشه ای و غیره به ویژه در کلان شهرها که از آلودگی های زیادی برخوردار هستند می تواند جلوه ای جدید و خاص به ساختمان شما ببخشد و آن را مثل روز اول نو و زیبا سازد. کفسابی نیز باعث می شود سنگ کف براق و زیبا شود و انعکاس آن بیشتر شود. در این صورت فضا مجلل تر و خاص تر به نظر می رسد.
بسیاری از ساختمان ها از خدمات کفسازی و نماشویی برای جذب مشتری و خریدار استفاده می کنند.