آگهی های خدمات مالی و حسابداری

با توجه به مبالغ و زمینه فعالیت متغیر
100,000 تومان

خدمات مالی و حسابداری
همه ی ما در روز با انواع خدمات مالی و حسابداری اعم از صدور چک، صدور فیش حقوقی، امور مالیاتی، بدهکاری و بستانکاری، نمودارهای سود و ضرر، بیلان های مالی و غیره فصلی و سالیانه روبرو هستیم. انجام امور و خدمات مالی و حسابداری بسیار مهم و تخصصی است و باید توسط تیم کارآزموده و با تجربه صورت بگیرد. چون کوچکترین اشتباه می تواند جبران ناپذیر و نابود کننده باشد پس در هنگام سپردن امور مالی خود از تجربه و دانش تیم حسابداری اطمینان حاصل کنید.


شرکت حسابداری
شرکت حسابداری انواع خدمات مالی و حسابداری و حسابرسی را در مقیاس خرد و کلان به صاحبین مشاغل و کسب و کارها در تمامی ابعاد و اصناف ارائه می دهد. فرقی ندارد صاحب یک مغازه ی کوچک هستید یا شغلی بین المللی دارید. شما می توانید در همه حال از خدمات مالی و حسابداری شرکت های حسابداری استفاده کنید و نسبت به سود و زیان، چک ها و بدهی و بستانکاری های خود دید مشخصی داشته باشید. شرکت های مالی با انجام خدمات مالی و حسابداری به شما نسان می دهند در کدام بخش ها می توانید بیشتر سرمایه گذاری کنید تا سود بالاتری نصیبتان شود.
حسابدار شما می تواند یک نفر یا یک گروه حرفه ای و متخصص باشد. انتخاب تعداد حسابداران بستگی به نحوه و نوع فعالیت شما دارد و باید با در نظر گرفتن حجم کارهای حقوقی و مالی و مالیاتی و بودجه ها و منابع شرکت صورت پذیرد.

 

خدمات حسابداری


خدمات مالی و مالیاتی
خدمات مالی و مالیاتی شامل صدور انواع اظهارنامه های مالیاتی، فیش های مربوط به این اظهارنامه ها و پر کردن فرم های مالیاتی و حقوقی و مالی می باشد. مراجعه به اداره مالیات و سایر موسسات مربوطه و سپری کردن مراحل دریافت و پرداخت آن از خدمات مالی و حسابداری بوده و به صورت سالانه برای شرکت های بزرگ و کوچک صورت می گیرد. خدمات مالی و حسابداری و همچنین خدمات مالیاتی اگر توسط متخصص این امور انجام شود می تواند شرکت را به حداکثر بازده و سود دهی مفید برساند و اگر توسط شخصی ناشی صورت پذیرد می تواند صدمات جبران ناپذیری به شرکت شما وارد کند.
خدمات مالیاتی باید در زمان مناسب خود صورت بگیرد چون دیرکرد آن می تواند شامل جریمه و محدودیت های زیادی برای شرکت شما و کسب و کارتان شود. پس در این زمینه دقت لازم را به عمل آورید.

 

خدمات مالی و حسابداری


 انواع خدمات حسابداری
تنظیم اظهارنامه های مالیاتی و فرم های مالیات بر ارزش افزوده و نوشتن دفاتر قانونی و تنظیم گزارش های مالیاتی برای حقوق پرسنل و کارمندان و همچنین تهیه و برآورد اظهارنامه های فنی و عملکردی حقوقی و مالی و ارسال آن برای سیستم های آنلاین ادارات و ارگان های مختلف از جمله سازمان امور مالیاتی کشور و غیره از انواع خدمات مالی و حسابداری می باشد.
تنظیم بیلان های فصلی شامل عملکردهای خرید و فروش یکی از مهم ترین فعالیت های خدمات مالی و حسابداری محسوب می شود. دریافت گواهینامه های مرتبط با ارزش افزوده به علت آن که کاری کاملا تخصصی است باید توسط موسسات مالی و حسابداری صورت گیرد و چندین بار بررسی و سپس صادر شود.