آگهی های خدمات مشاوره

تماس بگیرید
طبق تعرفه نظام روانشناسی
طبق تعرفه نظام روانشناسی

شرکت های خدمات مشاوره

اتفاقات زیادی ممکن است برایمان رخ دهد تا نیاز به خدمات مشاوره را احساس کنیم. این اتفاقات می تواند در زمینه ی مسائل مالی، کاری، تحصیلی و حتی خانوادگی باشد در این صورت باید به مشاور مناسب برای دریافت خدمات مشاوره مراجعه کنیم.
یک وکیل پایه یک می تواند مشکل حقوقی که از حل آن نا امید شده ایم را به راحتی حل و فصل کند. همچنین یک موسسه حقوقی می تواند به ما کمک کند اختراع خود را ثبت اختراع کنیم یا برای محصولمان ثبت ایزو یا اخذ گواهی ایزو انجام دهیم. پس در زمان لازم سعی کنیم از خدمات حقوقی موسسه ها و خدمات مشاوره ای آن ها استفاده کنیم تا زمان و هزینه ی کمتری را از دست دهیم.

 

ویژگی های یک موسسه مشاوره حقوقی

مجموعه ای از متخصصین و صاحب نظران در زمینه های مختلف گردهم آمده و یک موسسه حقوقی را تشکیل می دهند. این موسسه می تواند خدمات مشاوره، دعاوی، ارث و میراث، اختلافات مالی و حقوقی مراجعه کننده را حل کند و بر طبق قانون حق و حقوق مالک را بازگرداند. خدمات مشاوره موسسه حقوقی می تواند در زمان شما و صرفه جویی کند و شما را زودتر به نتیجه ی مطلوب برساند.

خدمات مشاوره
 

انواع خدمات شرکت های مشاوره

 

1. خدمات مشاوره ای کسب و کار

چند سالی است که در ایران از خدمات مشاوره ای کسب و کار استقبال شده است اما در حقیقت بیش از چند دهه است که یکی از پر طرفدارترین و بهترین خدمات مشاوره ای در کشورهای توسعه یافته محسوب می شود. اگر سرمایه ی محدودی دارید یا اگر مهارت خاصی دارید و می خواهید کسب و کار جدیدی با آن راه بیاندازید می توانید از خدمات مشاوره ای کسب و کار در موسسه های حقوقی مربوط به آن استفاده کنید و با خیال راحت کسب و کار جدید خود را راه اندازی کنید.


2. مرکز خدمات روانشناسی

مرکز خدمات روانشناسی به شما کمک می کند مشکلاتی که در اثر عوامل مختلف برایتان پیش آمده را حل کنید. به طور مثال پس از دست دادن یکی از افراد خانواده، غم ناشی از نبود او می تواند برای افراد وابسته اش سخت باشد. مرکز خدمات روانشناسی به شخص کمک می کند زودتر دوران بحران را سپری کند. همچنین اختلافات زناشویی و مشکلات کودکان پیش فعال یا اختلالات روحی همانند وسواس و غیره با مراجعه به مرکز خدمات روانشناسی به سادگی قابل حل است. خدمات مشاوره در مرکز خدمات روانشناسی کمک می کند با روح و روان خود ارتباطی صمیمانه و تعاملی پیدا کنید.


3. اخذ گواهی ایزو و ثبت ایزو

بخشی از خدمات مشاوره به اخذ گواهی ایزو و ثبت ایزو اختصاص می یابد. برای ارتقای کیفیت محصولتان در بازار رقابتی با سایر محصولات بهتر است گواهی ایزو و ثبت ایزو را انجام دهید. به این منظور از خدمات مشاوره موسسه های حقوقی در این زمینه استفاده نمایید.


4. ثبت اختراع

اگر شما طراح قطعه ای جدید یا محصولی هستید که تاکنون شخص دیگری طراحی نکرده است، می توانید محصولتان را با مراجعه به یک موسسه حقوقی ثبت اختراع کنید و به این ترتیب از کلیه ی مزایای قانونی و حقیقی آن برخوردار شوید.

 

خدمات مشاوره ای


5. تحصیل در خارج از کشور

برای دریافت قبولی از دانشگاه های خارجی و تحصیل در خارج از کشور می توانید با مراجعه به موسسه حقوقی در زمینه ی اعزام دانشجو، پس از ارائه ی مدارک خود و ترجمه ها قابل قبول برای تحصیل در خارج از کشور اقدام نمایید.