آگهی های دزدگیر و ردیاب خودرو

خرید و فروش ردیاب خودرو

نصب Gps ماشین جزو خدمات جانبی خودرو است و بر روی هر خودرویی می توان آن را نصب کرد. البته برخی از خودروهای امروزی ممکن است خود دارای جی پی اس باشند؛ اما امکاناتی مانند دی وی دی و جی پی اس را می توان خود روی خودرو نصب کرد.
نصب Gps بر روی خودروها برای مکان یابی به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. جی پی اس مدت هاست که مورد استفاده قرار می گیرد و برخی از خودروها خود دارای این ابزار هستند. از این رو خودروهایی که نیاز به نصب Gps دارند می توانند از این خدمات استفاده کنند.
نصب جی پی اس خودرو که یکی از خدمات جانبی خودرو است در مراکز تعمیرکاری ارائه داده می شود. نصب Gps بر اساس مدل خودرو و برند انتخابی کمی می تواند تفاوت داشته باشد. این ردیاب ها در بخش های مختلفی از خودرو می توانند جایگذاری شوند. هنگام خرید و نصب Gps آموزش های لازم را در این خصوص توسط نصاب یا فروشنده دریافت می کنید.

 

خرید فروش و نصب Gps و dvd


قیمت نصب جی پی اس خودرو

اکثر اوقات نصب جی پی اس خودرو و دی وی دی بر روی خودروهایی که جز مدل های قدیمی هستند انجام می شود. همچنین خودروهایی که دارای نمایشگر هستند نیز می توانند با جی پی اس قابلیت های بیشتری را ارائه دهند.
یکی دیگر از کاربردهای جی پی اس، استفاده از آن به عنوان ردیاب خودروست. البته این کاربرد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. هنگامی که خودرو سرقت شود، می توان با ردیاب آن را پیدا کرد. نصب Gps و اجرای برنامه ی آن بر روی گوشی در هر زمانی می تواند شما را از موقعیت خودروی خود آگاه سازد.
قیمت جی پی اس خودرو بسته به مدل و کارایی که دارد متنوع است.
دی وی دی نیز یکی دیگر از لوازمی است که در سیستم صوتی خودروهای قدیمی مورد استفاده قرار می گیرد و بر روی آن ها نصب می شود. این خدمات هزینه هایی را در بر می گیرد که به بالا بردن کیفیت و امنیت خودروی شما کمک شایانی می کند. جی پی اس ها بر روی تاکسی ها نیز نصب می شوند و در تکنولوژی جدید و آنلاین تاکسی به کار می روند.