آگهی های سیستم امنیتی و حفاظتی

سیستم امنیتی فروشگاه و منزل

در چند سال گذشته، سیستم های حفاظتي و امنیتی با هدف كاهش جرم و جنایت و سرقت و خلاف بسیار فراگیر شده است. وجود سیستم های حفاظتی در مراكز تجاری و منازل يك امر مهم محسوب مي شوند. برخی از این سیستم ها با ترکیب هاي پیشرفته و بسیار حساس موجود هستند، که در دسترس افراد خاص یا نهادهای ویژه ای قرار گرفته اند. نتیجه این که، صاحبان ساختمان های تجاری و صاحب خانه های مسکونی و حتی آموزشگاه ها و باشگاه های ورزشی در حال حاضر انواع مختلفي از سيستم هاي حفاظتی، امنيتي و نظارتی را می توانند انتخاب کنند. انتخاب این سیستم ها بايد با توجه به نیازهای شخص و محل صورت گیرد. بودجه و محل نصب نیز تاثیر زیادی بر روی انتخاب سیستم حفاظتی دارد.
اكثر سیستم های حفاظتی و نظارتی اجزای استانداردي یک هسته ی مرکزی، سنسور، صفحه ی کلید دارند و سایر اجزا بنا بر امکانات دستگاه به آن اضافه می شود. پس تقریبا مجموعه ی اصلی در سیستم های حفاظتی یک کار خاص را انجام می دهد.


انواع سیستم های امنیتی و حفاظتی

انواع دوربین مداربسته ی ساده و حرفه ای، سیستم اعلام و اطفاء حریق، سیستم های ساده و پیشرفته ی دزدگیر اماکن، دزدگیر های مرکزی و گیت های فروشگاهی و تجاری، انواع سیستم های درب های اتوماتیک، اَیفون های تصویری برای ساختمان های یک و چند طبقه، دوربين هاي مجهز شده به وسیله ی مادون قرمز و سیستم های حفاظتی و امنيتي فراصوتی ، سیستم های  فوتوالکتریک از انواع سیستم های متداول امنیستی محسوب می شود.
البته تعداد زیادی تبلیغات رایگان سيستم هاي امنيتي پيشرفته وجود دارد که کاربرد آن ها در مکان های خاصی مثل نیروگاه ها و غیره می باشد. در هر صورت باید بهترین و مناسب ترین سیستم را براي اداره ،خانه ها و يا مراكز تجاري خود انتخاب كنيد، این که سیستم های حفاظتی ذکر شده تا چه حد پيشرفته باشد و گزینه های متعدد داشته باشد اهميت زیادی ندارد بلكه نصب و راه اندازی تجهیزاتش بسیار حائز اهمیت است و باید از نحوه ي عملكرد آن توسط متخصصین امر اطمينان حاصل کنید.
شما ممكن است جدیدترین ترين سيستم امنيتي را خریداری كنيد اما اگر نصب آن حرفه ای و صحیح صورت نگيرد، ناكار آمد خواهد بود و هزینه ای که پرداخت کرده اید بی فایده خواهد بود.

 

فروش و نصب دوربین مداربسته


فروش و نصب دوربین مداربسته

فروش و نصب دوربین مداربسته یکی از خدماتی است که توسط متخصصین امر انجام می شود و بیشتر شرکت هایی که فروش را بر عهده می گیرند.


تعمیر دوربین مداربسته
 معمولا خدمات تعمیر دوربین مداربسته نیز دارند. دزدگیر اماکن می تواند گزینه ی خوبی از سیستم های امنیتی برای ارگان ها، سازمان ها و حتی فروشگاه ها باشد و دزدگیر و گیت فروشگاهی می تواند سارقین را حین خروج از فروشگاه معرفی کند.برای مشاهده کلیه آگهی های خدمات تعمیرات لوازم برقی و الکتریکی اینجا کلیک کنید.


سیستم اعلام حریق

یکی دیگر از سیستم های حفاظتی و امنیتی سیستم اعلام حریق است که با تشخیص دهنده یا دیتکتور و اطفا کننده یا اسپرینکلر کار می کند و نسبت به حد مشخصی از دود و گرما حساس بوده و آب پاشی میکند.

 

فروش و نصب سیستم اعلام حریق


درب اتوماتیک و آیفون تصویری

درب اتوماتیک و اَیفون تصویری امنیت ساختمان را بالاتر برده و از ورود افراد غریبه و متفرقه به داخل ساختمان جلوگیری می کند. این سیستم های حفاظتی کمک می کند بخش ورودی خانه و شخصی که قصد ورود به آن را دارد دیده شود و از این طریق امنیت ساختما از نظر سرقت و جرم و جنایت فراهم شود.