آگهی های نما ساختمان

بعد از بازدید
با نازلترین قیمت

طراحی و اجرای نمای ساختمان

نمای ساختمان به کمک مصالح متنوعی که در بازار وجود دارند ایجاد می شود. انواع نما با مصالح متفاوت که هر کدام برای شرایط خاصی تهیه شده اند مناسب است. طراحی و اجرای انواع نمای ساختمانی توسط افراد ماهر و معماران خبره به صورت زیبا و با کیفیت انجام می شود.
نما ساختمان اولین بخشی از آن است که در نگاه اول به چشم می آید و علاوه بر مزایای ساختمانی و محافظتی که از درون ساختمان دارد، تأثیر بصری و زیبایی بسیار زیادی نیز بر روی ساختمان دارد. به همین علت است که روز به روز تنوع و کارایی این نماها افزایش می یابد و از مصالح ساختمانی جدیدتری در آن ها استفاده می شود.انواع نمای ساختمان

بر اساس این که چه مصالحی در نما مورد استفاده قرار گیرد مانند نما سنگ، نما ترمووود، نمای سمنت برد و کامپوزیت و بسیاری موارد دیگر می توان هزینه نمای ساختمان را تعیین و طرحی متفاوت را در بخش بیرونی ساختمان اجرا کرد. هر کدام از نماها دارای شرایط نصب و اجرای متفاوتی هستند و به همین علت به فرد متخصص برای هر کدام نیاز است. اجرای نماهای مختلف بیشتر بسته به سلیقه و مهارت مجری است و می تواند با ترکیب مصالح موجود نماهایی جدیدتر ایجاد کند.

 

طراحی و اجرای نمای ساختمان


نکات طراحی و اجرای نمای ساختمان

با توجه به این که کاربری ساختمان چیست و در چه منطقه و شرایط آب و هوایی بنا شده است، مصالح مورد نیاز نیز استفاده می شود. به عنوان مثال نمای ساختمان مسکونی با تجاری متفاوت است و برخی از نماها مختص تجاری یا مسکونی هستند که هنگام طراحی باید مد نظر قرار گیرد.
برخی از مصالح در مناطق مرطوب یا پرباران دچار آسیب می شوند یا در برابر نور شدید آفتاب آسیب می بینند. از این رو تمامی شرایط اقلیمی نیز برای انتخاب و اجرای نما مورد توجه قرار گیرد.
زیبایی در کنار کارایی و انتخاب یک مصالح با هزینه مناسب مهم است که هنگام طراحی و اجرای نما به آن توجه می شود.
اجرای نما ساختمان توسط شرکت های مختلف ساختمانی قابل اجرا است و هر چه مهارت معمار بیشتر باشد بدون شک کیفیت کار بهتر خواهد بود و نما زیباتر و مناسب تر است.